Rekonstrukce a provoz bytových domů

7. ročník konference odborného internetového portálu TZB-info

Motto: Ceny a změny na energetickém trhu zvyšují požadavky na úspory

DATUM KONÁNÍ

Středa 1. listopadu 2023

8:30 - 16:00 hod

MÍSTO KONÁNÍ

Masarykova kolej, ČVUT

Praha, Praha 6 - Dejvice


Zveme vás, čtenáře portálu TZB-info, zástupce SVJ, bytových družstev, členy samospráv a projektanty na konferenci TZB-info Rekonstrukce a provoz bytových domů 2023.

Vstupte do světa, kde se v domech šetří, dobře bydlí a vše je podle platných požadavků. Zařadíme tematické kapitoly k provozu a rekonstrukcím bytových domů, vybrané stavební detaily, revize, kontroly, požární bezpečnost, nabíjení elektromobilů, fotovoltaika a využitelnost plochy střechy. Rozebereme zdroje tepla za nové energetické situace, rozúčtování tepla a vody. Cílová skupina je projektant, architekt, energetický specialista a auditor, technik, státní správa povolování staveb, zástupci bytových družstev a SVJ. Akce bude přihlášena do celoživotního vzdělávání ČKAIT, ČKA a ENEX.

Podívejte se na videoreportáž z konference Rekonstrukce a provoz bytových domů 2022

Program konference
Program 7. ročníku konference Rekonstrukce a provoz bytových domů 2023 aktuálně připravujeme. Součástí budou opět panelové diskuse a odpovědi na dotazy posluchačů, za účasti hlavních partnerů.

Přihlášení
Přihlášky pro účastníky budou k dispozici od března 2023.


Garant konference: Ing. Renata Straková, Ing. Petr Bohuslávek | Organizační garant: Ing. Hana Marková, tel.: +420 733 785 891, e-mail: hana.markova@topinfo.cz

Pořadatel