Požární bezpečnost staveb

9. ročník konference odborného internetového portálu TZB-info
ve spolupráci s PKPO – Profesní komorou požární ochrany

DATUM KONÁNÍ

Čtvrtek 19. září 2024

9:00 - 17:00 hod

MÍSTO KONÁNÍ

Kongresový sál, PVA EXPO Praha

Vstupní hala III, Beranových 667, Praha - Letňany

Přihláška na konferenci
Program konference

Konference Požární bezpečnost staveb se uskuteční 19. září 2024. Při její přípravě navazujeme na předchozí ročníky s vřelými a pozitivními ohlasy od posluchačů, kteří zaplnili přednáškový sál, přednášejících i čtenářů, sledujících témata konference prostřednictvím portálů TZB-info a estav.tv.

Program konference každý rok reaguje na nejaktuálnější témata v oboru požární bezpečnosti a nabízí jejich objektivní analýzu formou špičkových přednášek a panelových diskusí s přednášejícími i zástupci odborných partnerů konference. Posluchači mají tak neopakovatelnou příležitost načerpat objektivní a aktuální technické informace z oboru Požární bezpečnost staveb.

Cílovou skupinou jsou hasiči, stavaři, projektanti, architekti, specialisté technologií, facility manažeři i další odborníci a zástupci bezpečnostních agentur. Akce bude přihlášena do celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Podívejte se na videa a fotografie z posledních dvou ročníků konference v článcích na TZB-info:

Analýza rizik fotovoltaických systémů, bateriových úložišť a elektromobilů
Jak navrhovat vícepodlažní dřevostavby nebo garáže pro elektromobily?

Garant konference: Ing. Petr Bohuslávek, tel. +420 733 726 688, e-mail: petr.bohuslavek@topinfo.cz | Organizační garant: Ing. Hana Marková, tel.: +420 733 785 891, e-mail: hana.markova@topinfo.cz

Záštita

Hlavní partneřiNa konferenci se dále prezentují firmy:

AVAPS, HELUZ IZOS
 
Hilti spolupracuje na projektech od počáteční fáze návrhu, přes naceňování, výstavbu až po finální kolaudaci. Jsme partnerem v již existujících projektech ale i v MRO. Díky naším odborníků, pomáháme splnit požadavky na projektech s ohledem na větší bezpečnost, přesnost, hospodárnost a kvalitu. Nabízíme protipožární, kotevní a modulární podpůrná řešení navržená tak, aby urychlila vaše projekty v každé fázi. Hilti je partnerem, který vám pomůže zjednodušit proces výstavby.
 
Společnost James Hardie Europe nabízí ucelené systémy pro řešení požární bezpečnosti staveb s materiály fermacell®, Hardie® a Aestuver® s vysokou požární odolností (do REI 120). Konstrukční řešení jsou doložena PKO, samozřejmostí je množství vypracovaných konstrukčních detailů a odborná pomoc při projektování. Naše sádrovláknité a cementovláknité desky jsou odzkoušeným materiálem pro řešení požární bezpečnosti, statiky a akustiky u vícepodlažních staveb, hybridních staveb a staveb s použitím CLT panelů.
 
Rigips úspěšně působí na českém stavebním trhu již přes 30 let. Za tu dobu se stal synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý konstrukční systém. Požární bezpečnost staveb je jednou ze základních domén konstrukcí suché výstavby Rigips, proto jí také věnuje maximální a soustavnou pozornost. Systémové konstrukce Rigips jsou vhodné k protipožární ochraně staveb a jsou opřeny o výsledky mnoha laboratorních zkoušek.

Mediální partneři

Pořadatel

Z minulých ročníků

Vybrané zaznamenané přednášky, které zazněly v minulých ročnících, si můžete poslechnout v pořadu Požární bezpečnost staveb na estav.tv

Zkušenosti v požární bezpečnosti by se měly odrazit v úpravách požárních předpisů
Konference Požární bezpečnost staveb 2017 byla jedním z vrcholů veletrhu FOR ARCH
Obnova Libušína slovy architekta Jakuba Masáka
Požární větrání CHÚC a zákon o požární ochraně na konferenci Požární bezpečnost staveb 2020

Související články: